castellano english

Dades tècniques

Caminadors:

  • 9.800m
  • 668m D+
  • Avituallaments:

Kms 2 + 5,5 + 8,1 + META

 

Recorregut curt:

PLA D'ENTRENAMENT  

  • 9.800m
  • 668m D+
  • Avituallaments:

Kms 2 + 5,5 + 8,1 + META

Categories

  • Júnior masculí/femení (dels 14 als 18 anys)
  • Sènior masculí/femení (dels 19 als 40 anys)
  • Veterà masculí/femení (dels 41 als 50 anys)
  • Master masculí/femení (a partir de 51 anys)
  • Local masculí/femení

 Recorregut llarg:

PLA D'ENTRENAMENT 

  • 21.300m
  • 1.476m D+
  • Avituallaments:

Kms 2 + 5,5 (hora de tall a 20:25) + 10,2 + 13,1 + 16,9 + 19.5 + META

 A les 20:25h es tancarà el control del km 5,5

Categories

  •  Júnior masculí/femení (dels 16 als 18 anys)
  • Sènior masculí/femení (dels 19 als 40 anys)
  • Veterà masculí/femení (dels 41 als 50 anys)
  • Master masculí/femení (a partir de 51 anys)
  • Local masculí/femení

 

MATERIAL

Llum frontal (obligatori per la cursa llarga -21km- i recomanable pels de la cursa curta -10km-)

4 imperdibles o sistema de subjecció de dorsal (obligatori)

Piles de recanvi (aconsellable)

Llum de posició posterior vermella (aconsellable)

Bidó, ronyonera o camelback (aconsellable)

Got rehutilitzable per beure (OBLIGATORI)

 

 

trailSERIES Colldejou (semi-nocturna) 2016

Llistat d'inscrits

NOM CLUB DISTÀNCIA CATEGORIA
1 ADRIO GRANELL, ESTHER
THE RUNDINAIRES CAMINADORS 11KM (ASSEGURANçA INCLOSA) SENIOR
2 AGUILÓ DOMINGO, BEGONYA
INDEPENDENT TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
3 ALVAREZ GONZALEZ, FERNANDO
INDEPENDIENTE TRAIL RUNNING 11KM MASTER
4 ALVAREZ MATEOS, SAMUEL
INDEPENDIENTE TRAIL RUNNING 11KM JUNIOR
5 AMORóS TOMàS, DAVID
C.E. ALLIBERADRENALINA TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
6 ANGUERA VERNET, MARTA
C.E. L’ARENY TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
7 ARAGONES PAU, GEMMA
ARITJOL TRAIL RUNNING 11KM VETERà
8 ARCHIDONA BAGASE, JESUS
CE TRAIL TARRACO TRAIL RUNNING 11KM MASTER
9 ARDID UBED, MóNICA
VACARISSESCORRE TRAIL RUNNING 21KM VETERà
10 ARDIL JOSA, XAVIER
CORREDORS VALLS TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
11 BACARIA GORROCHATEGUI, LUIS
INDEPENDENT CAMINADORS 11KM (ASSEGURANçA INCLOSA) MASTER
12 BALAGUER BARCELó, TONI
UNIO CICLISTA SANT CUGAT TRAIL RUNNING 21KM SENIOR
13 BARCELO BOSQUE, JOAN CARLES
CLUB EXCURSIONISTA PRIORAT TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
14 BASORA MARTíNEZ, ARTUR
C.E.TRAIL TARRACO CAMINADORS 11KM (ASSEGURANçA INCLOSA) MASTER
15 BEDMAR INSA, ESTHER
UNIó RUNNERS SANTA BàRBARA TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
16 BERTRAN NAVARRO, LLUíS
TRAIL RUNNING 11KM MASTER
17 BISCAMPS RASTRILLA, ORIOL
ATLETES D’ALTAFULLA TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
18 BOADA TORRES, DANEIL
INDEPENDENT CAMINADORS 11KM (ASSEGURANçA INCLOSA) JUNIOR
19 BONASTRE SEGURA, JOSEP MARIA
XAFATOLLS TRAIL RUNNING 21KM MASTER
20 BORI DOLS, ARNAU
FAMíLIA FLANAGAN TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
21 BORONAT LOZANO, BERNARD
C.E TRAIL TARRACO TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
22 BRETON DIAZ, LURDES
CCT CAMBRILS TRAIL RUNNING 11KM VETERà
23 BUENO GAYO, ÁNGEL
C.E. TRAIL TARRACO TRAIL RUNNING 21KM SENIOR
24 CAHISA ROCA, PAU
INDEPENDENT TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
25 CANALDAS MILAN, SERGI
BASF TRAIL RUNNING 21KM VETERà
26 CARDO FERNANDEZ, FRANCISCO RAUL
RUNNING CARDO TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
27 COBO VIVEROS, MARICRUZ
ALLIBERA ADRENALINA TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
28 CODINES SANCHEZ, MONICA
INDEPENDENT TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
29 COLOMINA GRANELL, JOSEP LLUIS
SECCIó MUNTANYA AC VILA-SECA TRAIL RUNNING 21KM VETERà
30 CONDE CHIJEB, MARTA
C.E. ALLIBERADRENALINA TRAIL RUNNING 11KM MASTER
31 CORCHETE CORCHETE, ANTONIA
C.E. ALLIBERADRENALINA TRAIL RUNNING 11KM VETERà
32 CORNADó ROYO, ARCADI
ASS. EXCTA. ESCOLTES I GUIES TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
33 DALMAU PIQUE, MARIA
INDEPENDENT CAMINADORS 11KM (ASSEGURANçA INCLOSA) VETERà
34 DOMENECH HERNANDEZ, JAUME
C.E. ALLIBERADRENALINA TRAIL RUNNING 21KM SENIOR
35 DOMíNGUEZ BERMEJO, JOSé ÁNGEL
INDEPENDENT TRAIL RUNNING 21KM SENIOR
36 DONOSO TRENADO, JORGE
CLUB TRITLO LA POBLA TRAIL RUNNING 11KM MASTER
37 ESCANILLA CASAL, ALEJANDRO
SENSE CLUB TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
38 ESCODA SOLER, ALBERT
LA MANZANILLA ES DOPING CAMINADORS 11KM (ASSEGURANçA INCLOSA) SENIOR
39 ESPLUGAS SOLE, EMMA
THE CRAZY MACHINE CAMINADORS 11KM (ASSEGURANçA INCLOSA) SENIOR
40 FARGAS MENDOZA, RONALD
BORGES TRAIL TRAIL RUNNING 21KM VETERà
41 FARNOS MARSAL, JASE MARIA
NO CAMINADORS 11KM (ASSEGURANçA INCLOSA) MASTER
42 FERNANDEZ GUIRADO, JOSÉ MANUEL
CANICROSSER@S 6:30 TRAIL RUNNING 21KM MASTER
43 FERRE MASDEU, JORDI
CENTRE EXCTA ARITJOL TRAIL RUNNING 21KM VETERà
44 FILELLA NAVARRO, ROGER
CAMBRILS CLUB TRIATLó TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
45 FORT TARRECH, INES
INDEPENDENT TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
46 GARCIA MAñAS, PEDRO
ALLIBERA ADRENALINA TRAIL RUNNING 11KM VETERà
47 GARCIA QUILEZ, JULIAN
ANDORRA DE TERUEL TRAIL RUNNING 21KM VETERà
48 GARCIA VELADO, SARA
ATLETES D’ALTAFULLA TRAIL RUNNING 11KM MASTER
49 GARCIA VILCHES, MOISES
INDEPENDENT TRAIL RUNNING 11KM VETERà
50 GARCíA VILCHES, FRANCISCO
VACARISSES TRAIL RUNNING 21KM VETERà
51 GARROBO VIDAL, CRISTINA
ESPORTIU PENEDÈS TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
52 GATELL GARCIA-MORATO, MARCELINO
SENSE CLUB TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
53 GESALI ROCA, MARC
CAP TRAIL RUNNING 21KM SENIOR
54 GIL CLAPERA, NEUS
CORREDORSVALLS.CAT TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
55 GIL CLAPERA, NúRIA
BORGES TRAIL TRAIL RUNNING 21KM SENIOR
56 GIL MAS, JOAN
CAP TRAIL RUNNING 21KM MASTER
57 GIL MUÑOZ, SERGIO
INDEPENDENT TRAIL RUNNING 21KM SENIOR
58 GIMENEZ RESPALL, ELOI
VENT D’ESTROP TRAIL RUNNING 11KM VETERà
59 GOMEZ SERRANO, LAURA
INDEPENDENT CAMINADORS 11KM (ASSEGURANçA INCLOSA) SENIOR
60 GONZALEZ CAMACHO, MONTSERRAT
NO CAMINADORS 11KM (ASSEGURANçA INCLOSA) MASTER
61 GUIJARRO REQUENA, MANUEL
C.E. MOUNTAIN TRAIL VILASECA TRAIL RUNNING 21KM VETERà
62 GUTIERREZ POZO, PEDRO MARIA
C.E. ALLIBERADRENALINA TRAIL RUNNING 21KM VETERà
63 GÓMEZ DÍAZ, GONZALO
TRAIL CAMBRILS TRAIL RUNNING 11KM VETERà
64 GüELL TORNER, TITUS
ATLETES D’ALTAFULLA TRAIL RUNNING 11KM MASTER
65 HUGUET TORRELL, SERGI
BASF TRAIL RUNNING 21KM SENIOR
66 JASANADA VIRGILI, JOSEP
CLUB ATLETISME TORREDEMBARRA TRAIL RUNNING 11KM MASTER
67 JUANPERE MARCO, ANTONI
INDEPENDENT TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
68 JULVE LARA, JOSEP MARIA
C.E. L’ARENY TRAIL RUNNING 11KM JUNIOR
69 LABAD BOIX, BERNAT
THE RUNDINAIRES CAMINADORS 11KM (ASSEGURANçA INCLOSA) SENIOR
70 LABAD BOIX, LAIA
THE RUNDINAIRES CAMINADORS 11KM (ASSEGURANçA INCLOSA) SENIOR
71 LANUZA SERRANO, LAURA
BLUE LINE REUS TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
72 LANUZA SERRANO, LAURA
BLUE LINE REUS TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
73 LARA PEñA, YOLANDA
C.E. L’ARENY TRAIL RUNNING 11KM VETERà
74 LLEIXà FRANCO, JONATHAN
C.E. ALLIBERADRENALINA TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
75 LLOP POYO, SANTI
THE RUNDINAIRES CAMINADORS 11KM (ASSEGURANçA INCLOSA) SENIOR
76 LLORENS ESCODA, ALBERT
INDEPENDENT TRAIL RUNNING 21KM SENIOR
77 LOPEZ DOMENECH, IVAN
CAP TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
78 LOPEZ MUSTE, ANTONI
INDEPENDENT TRAIL RUNNING 21KM SENIOR
79 LURI MANRESA, CARLES
THE RUNDINAIRES TRAIL RUNNING 11KM VETERà
80 LóPEZ AVALOS, MARíA ANGELES
C.E. ALLIBERADRENALINA TRAIL RUNNING 11KM VETERà
81 LóPEZ FERNáNDEZ, XAVIER
INDEPENDENT TRAIL RUNNING 21KM VETERà
82 MALLAFRE COLOMAR, FERRAN
ATLETES D’ALTAFULLA TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
83 MANZANARES PELAZ, BENITO
C.E. MOUNTAINTRAIL VILA-SECA TRAIL RUNNING 11KM VETERà
84 MARQUEZ ALFANJARIN, FLOR
INDEPENDENT TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
85 MARTOS DOMINGUEZ, MERITXELL
C.E. MOUNTAINTRAIL VILA-SECA TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
86 MARTÍNEZ RATIA, SONIA
C.E. TRAIL TARRACO TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
87 MASIP TORNE, JAUME
CLUB ALPI K2 TRAIL RUNNING 21KM VETERà
88 MATA BAQUERO, DOLORES
ATLETISME MASLLORENç TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
89 MATEOS NEIRA, BEATRIZ
INDEPENDIENTE ALCALA DE HENARES TRAIL RUNNING 11KM VETERà
90 MEGIAS GRANDE, BRAULIO
C.E. ALLIBERADRENALINA TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
91 MESEGUER RAMOS, JOAN
C.E. MOUNTAINTRAIL VILA-SECA TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
92 MIMOUN OUHDA, M’HAMED
CAP TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
93 MIRANDA FABà, PAQUI
C.E. ALLIBERADRENALINA CAMINADORS 11KM (ASSEGURANçA INCLOSA) MASTER
94 MIRÓ ANDREU, ANTONI
NINGUNO TRAIL RUNNING 11KM MASTER
95 MOLINA ARAUJO, EDUARDO VICENTE
INDEPENDENT TRAIL RUNNING 11KM VETERà
96 MONTERO MOLINA, OSCAR
CLUB TRIATLO TARRAGONA TRAIL RUNNING 11KM MASTER
97 MONTORO FRANQUET, ANTONI
DRACS RUNNERS TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
98 MORALES MARTíNEZ, JULIO
BLUE LINE EVASION REUS TRAIL RUNNING 21KM VETERà
99 MORERA FORTUNY, MILVIA
C.E. ALLIBERADRENALINA TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
100 MUNTE MATEU, M.EUGENIA
BLUE LINE EVASION REUS TRAIL RUNNING 21KM SENIOR
101 MUNTES SOLA, DAVID
INDEPENDENT TRAIL RUNNING 21KM VETERà
102 NOGUEROLA OLIVERAS, JUDITH
INDEPENDENT TRAIL RUNNING 11KM VETERà
103 NOLLA OLIVA, LLUIS
VINYOLS RUNNING TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
104 NUñEZ LOPEZ, ERNESTO
C.E.MOUNTAIN TRAIL VILA-SECA TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
105 OECHSLE SABATÉ, ROBERT
C.E.CAMBRILS TRAIL RUNNING 21KM SENIOR
106 OLIVIER OLIVIER, RAFFA
CLUB ALPí K2 TRAIL RUNNING 21KM MASTER
107 O´CALLAGHAN FERRER, DAVID
TRIATLO SERRES DEL MESTRAL TRAIL RUNNING 21KM VETERà
108 PAGèS VIDAL, DAVID
VINYOLS RUNNING TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
109 PALAZON SANGRA, JOAN
ATLETES D’ALTAFULLA TRAIL RUNNING 21KM SENIOR
110 PALOMO FERRER, JUANJO
POCA SON VALLIBONA TRAIL RUNNING 11KM VETERà
111 PARRA PéREZ, SANDRA
INDEPENDENT TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
112 PASTOR PUIGBLANQUE, SALVADOR PASTOR PUIGBLANQUE
C.E. PALAU-SOLITÀ I PLEGAMANS CAMINADORS 11KM (ASSEGURANçA INCLOSA) MASTER
113 PELEGRIN MARTIN, DAVID
LA MANZANILLA ES DOPING CAMINADORS 11KM (ASSEGURANçA INCLOSA) SENIOR
114 PERALBO JURADO, VICTOR MANUEL
C.E MOUNTAIN- TRAIL VILA-SECA TRAIL RUNNING 21KM VETERà
115 PEREZ DELGADO, PIEDAD
NINGUNO CAMINADORS 11KM (ASSEGURANçA INCLOSA) MASTER
116 PEREZ ROMERO, ANA
ATLETES D’ALTAFULLA TRAIL RUNNING 11KM MASTER
117 PI FREIXAS, MIQUEL
TRAIL TARRACO TRAIL RUNNING 21KM MASTER
118 PINEL JIMéNEZ, SILVIA
C.E. MOUNTAIN TRAIL VILA-SECA TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
119 PIQUERAS RODRIGUEZ, FRANCISCO JAVIER
CE MADTEAM TRAIL RUNNING 11KM VETERà
120 PLA ROFES, ALEIX
SERRES DEL MESTRAL TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
121 PLANA VIRGILI, XAVIER
CóRRER PER SER LLUIRE TRAIL RUNNING 21KM VETERà
122 POSE MATO, GERARDO
C.E. MOUNTAINTRAIL VILA-SECA TRAIL RUNNING 21KM VETERà
123 POZUELO BELLIDO, ALEJANDRO
C.E. MONTAINTRAIL VILA-SECA TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
124 PUBILL SOLANA, EDUARD
INDEPENDENT TRAIL RUNNING 21KM SENIOR
125 RAMBLA CAMPOS, ALEIX
RUNNBIKES JUNIOR TEAM TRAIL RUNNING 21KM JUNIOR
126 RAUCCI FERNANDEZ, GUSTAVO
WRT TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
127 RECASENS MECA, LUIS
FRE TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
128 RELLáN PIñEIRO, MARCOS
C.E. TRAIL TARRACO TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
129 RIBAS RECASENS, NúRIA
C.E ALLIBERADRENALINA TRAIL RUNNING 21KM SENIOR
130 RIBE CIVIT, ESTER
XIQUETS DE REUS TRAIL RUNNING 11KM VETERà
131 RIOS RIOS VALLVE, JORDI RIOS VALLVE
RUMANSUS TEAM TRAIL RUNNING 21KM SENIOR
132 ROBERTO DURAN, ENRIC
CENTRE EXCT ARITJOL TRAIL RUNNING 21KM VETERà
133 RODENAS DOMENECH, ANTONIO
RODY TRAIL RUNNING 11KM VETERà
134 RODRIGUEZ CABRERA, IRAIDES
NINGUNO CAMINADORS 11KM (ASSEGURANçA INCLOSA) SENIOR
135 RODRIGUEZ ORCAJO, OSCAR
UNIO RUNNERS SANTA BàRBARA TRAIL RUNNING 21KM SENIOR
136 RODRIGUEZ SARDA, RICARD
TAI-CHI ZEN CRISTIANO REUS TRAIL RUNNING 11KM MASTER
137 RODRíGUEZ MéNDEZ, ESTHER
INDEPENDENT TRAIL RUNNING 21KM SENIOR
138 RODRíGUEZ PUIG, ADRIà
INDEPENDENT TRAIL RUNNING 21KM SENIOR
139 ROFES ESCODA, JOAN RAMON
INDEPENDENT TRAIL RUNNING 21KM VETERà
140 ROFES ROFES, JORDI
CLUB EXCURSIONISTA PRIORAT TRAIL RUNNING 21KM SENIOR
141 ROMERO RIAMBAU, ORIOL
--- TRAIL RUNNING 11KM VETERà
142 ROMERO ROMERO, JORDI ROMERO
LA MANZANILLA ES DOPING TRAIL RUNNING 21KM SENIOR
143 ROMERO TORTOSA, DAVID
NINGUNO TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
144 ROVIRA ANGUERA, MERITXELL
C.E. L’ARENY TRAIL RUNNING 11KM JUNIOR
145 RUIZ CHANA, ANDREA
PATXANGUERUS D’ALFORJA TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
146 RUIZ SANCHEZ, INGRID
CE ALLIBERADRENALINA TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
147 RULL PALLARES, ANTONI
XIQUETS DE REUS TRAIL RUNNING 11KM MASTER
148 RULL PALLARES, ANTONI
XIQUETS DE REUS TRAIL RUNNING 11KM MASTER
149 SABATé DIAZ, NELIA
NO CAMINADORS 11KM (ASSEGURANçA INCLOSA) SENIOR
150 SABATé DIAZ, SARAI
CLUB ATLETISME CERDANYOLA CAMINADORS 11KM (ASSEGURANçA INCLOSA) SENIOR
151 SAHUQUILLO FALCÓ, XAVIER
CLUB ATLÈTIC BORGES TRAIL RUNNING 21KM VETERà
152 SAIZ REDONDO, RUBEN
INDEPENDENT TRAIL RUNNING 21KM VETERà
153 SANCHEZ GEA, JUANI
C.E. MOUNTAIN TRAIL VILA-SECA TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
154 SANCHEZ GONZALEZ, MIQUEL MIVASAGO
ATLETES D’ALTAFULLA TRAIL RUNNING 11KM MASTER
155 SANCHEZ JIMéNEZ, JUANMA
INDEPENDIENTE TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
156 SANCHEZ MOLINA, LUIS ENRIQUE
LIBRE TRAIL RUNNING 21KM VETERà
157 SANCHEZ ROMERO, CONCEPCION
INDEPENDENT CAMINADORS 11KM (ASSEGURANçA INCLOSA) MASTER
158 SEDÓ MONELLS, JORDI
ATLETES D’ALTAFULLA TRAIL RUNNING 11KM VETERà
159 SERRAL POY, JORDI
INDEPENDENT CAMINADORS 11KM (ASSEGURANçA INCLOSA) VETERà
160 SERRANO PRIETO, SANDRA
C.E. TRAIL TARRACO TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
161 SERRET SOLE, ERIC
C.EXCTA. LA XIRUCA FORADADA TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
162 TAPIA LUQUE, EVA Mª
C.E. TRAIL TARRACO TRAIL RUNNING 21KM VETERà
163 TERUEL SANCHEZ, ISABEL
INDEPENDENT CAMINADORS 11KM (ASSEGURANçA INCLOSA) VETERà
164 TORRES RIOL, YOLANDA
INDEPENDENT CAMINADORS 11KM (ASSEGURANçA INCLOSA) SENIOR
165 TRULLOLS SOLER, ESTHER
C. E. TRAIL TARRACO TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
166 VALL BORONAT, XAVI
A.E. MONTSANT TRAIL RUNNING 21KM SENIOR
167 VASILICA, ROXANA
ROXY TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
168 VENUTI XXXX, SERGIO
CLUB TRAIL EL REPLA TRAIL RUNNING 21KM VETERà
169 VIDAL CANALS, JORDI
C.E.MOUNTAIN TRAIL VILA-SECA TRAIL RUNNING 21KM VETERà
170 VILLA VILLAR, JOAQUIN
CAP CAMINADORS 11KM (ASSEGURANçA INCLOSA) VETERà
171 VILLA VILLAR, MIGUEL
VIRGINIA BAY TEAM TRAIL RUNNING 11KM VETERà
172 VILÀ TEIXIDÓ, ALBERT
C.E. TRAIL TARRACO TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
173 VIUSSA PEREZ, BARBARA
CE MOUNTAIN TRAIL VILA-SECA TRAIL RUNNING 11KM SENIOR
174 ZAMORA JUANPERE, JOSEP
C.E. TRAIL TARRACO TRAIL RUNNING 11KM MASTER
175 ZAZPE PEREZ DE ZIRIZA, EDURNE
C.E.TRAIL TARRACO TRAIL RUNNING 21KM SENIOR
176 ZAZPE SALAZAR, ANDONI
INDEPENDENT TRAIL RUNNING 11KM MASTER
177 ÁLVAREZ MATEOS, HÉCTOR
INDEPENDIENTE TRAIL RUNNING 11KM JUNIOR

  WWW.RUTADELSREFUGIS.COMhttp://www.rutadelsrefugis.com

web realizada por mussara.com