castellano english

Dades tècniques

GFMB-EXTREM (& E-BIKE EXTREM)

Distància: 95Kms

Desnivell positiu: 2.800m

-Ciclabilitat:

  • Asfaltat: 20,2km
  • Pista: 58,4km
  • Single Track: 16,3km

-Avituallaments: 

  • 6 punts NOMÉS aigua
  • 3 avituallaments lleugers
  • 1 avituallament complet

-Servei Mecànic en cursa: 2

-Trams neutralitzats: 5

-Ús GPS: Obligat.

-Marcatge: Només cruïlles puntuals

-Temps màxim: 9h

-Hora de sortida:08:30h

-Lloc de sortida: Ulldemolins (Àrea Esportiva)

-Categories: masc/fem absoluta - Equips (abs-mixt) - E-bike masc/fem absoluta

 

GFMB-ADVENTURE (& E-BIKE ADVENTURE)

Distància: 79Kms

Desnivell positiu: 2.200m

-Ciclabilitat:

  • Asfaltat: 13,4km
  • Pista: 51,5km
  • Single Track: 16,1km

-Avituallaments: 

  • 4 punts NOMÉS aigua
  • 2 avituallaments lleugers
  • 1 avituallament complet

-Servei Mecànic en cursa: 2

-Trams neutralitzats: 3

-Ús GPS: Obligat.

-Marcatge: Només cruïlles puntuals

-Temps màxim: 9h

-Hora de sortida: 08:30h

-Lloc de sortida: Ulldemolins (Àrea Esportiva)

-Categories: masc/fem absoluta - Equips (abs-mixt) - Ebike masc/fem absoluta

 

GFMB-OPEN (& E-BIKE OPEN)

Distància: 39Kms

Desnivell positiu: 1.014m

-Ciclabilitat:

  • Asfaltat: 4km
  • Pista: 19km
  • Single Track: 16km

-Avituallaments: 

  • 3 avituallaments lleugers

-Servei Mecànic en cursa: 1

-Trams neutralitzats: 1

-Ús GPS: Opcional.

-Marcatge: si, recorregut i cruïlles.

-Temps màxim: 5h30m

-Hora de sortida: 10:30h

-Lloc de sortida: Ulldemolins (Àrea Esportiva)

-Categories: masc/fem absoluta - E-bike masc/fem absoluta

 

 

GFMB-START (& E-BIKE OPEN)

Distància: 28Kms

Desnivell positiu: 750m

-Ciclabilitat:

  • Asfaltat: 2km
  • Pista: 19km
  • Single Track: 7km

-Avituallaments: 

  • 2 avituallaments lleugers

-Servei Mecànic en cursa: 0

-Trams neutralitzats: 1

-Ús GPS: Opcional.

-Marcatge: si, recorregut i cruïlles.

-Temps màxim: 4h30m

-Hora de sortida: 10:30h

-Lloc de sortida: Ulldemolins (Àrea Esportiva)

-Categories: masc/fem absoluta - E-bike masc/fem absoluta

2019 GRAN FONS MONTSANT BIKE BTT

Llistat d'inscrits

NOM CLUB DISTÀNCIA CATEGORIA
1 ABAD CARDONER, DAVID
FOOTLEEEEE ADVENTURE 79KM ABSOLUTA
2 ALCOVERRO FALCO, CLAUDIO
BIKERS NATURALS / MASDEU CICLES START 28KM ABSOLUTA
3 ANDREU TUTUSAUS, JORDI
BICIMANIA OPEN 39KM ABSOLUTA
4 ARIAS GIMéNEZ, JOSEP MARIA
BTT PRADES ADVENTURE 79KM ABSOLUTA
5 BA NO, HENRI
CAMBRILS CLUB TRIATLó OPEN 39KM ABSOLUTA
6 BARRERA BRUSCA, MINGO
PENYA CICLISTA MONTSIà EXTREM 95KM ABSOLUTA
7 BARROSO PEñUELA, SERGIO
LA RIERA EXTREM 95KM ABSOLUTA
8 BERGA ABELLA, VICTOR
C. C. ALGUAIRE EXTREM 95KM ABSOLUTA
9 BONET VIDAL, ASSUN
BICIS DAVID GRAU EXTREM 95KM ABSOLUTA
10 BRU BRU, RICARD
CLUB EXCURSIONISTA PRIORAT EXTREM 95KM ABSOLUTA
11 CABANES MONTCUSÍ, PAU
AE BLANCAFORT EXTREM 95KM ABSOLUTA
12 CANALS BOLET, JORDI
BICIS DAVID GRAU EXTREM 95KM ABSOLUTA
13 CANELA BALSEBRE, SALVADOR
BTTMONTBLANC EXTREM 95KM ABSOLUTA
14 CAPARRóS BONET, MARC
CN TARRACO TRIATLO ADVENTURE 79KM ABSOLUTA
15 CARAZO ARXÉ, YOLANDA
CAP ADVENTURE 79KM ABSOLUTA
16 CARRERA FEBAS, CHRISTIAN
C.C. BINéFAR EXTREM 95KM ABSOLUTA
17 CARRILLO SAEZ, TONI
BTT LA RAPITA OPEN 39KM ABSOLUTA
18 CARSí FARIGOLA, JORDI
BTTBRESSOL EXTREM 95KM ABSOLUTA
19 CASANOU VIDAL, JORDI
BIKEBCNCC ADVENTURE 79KM ABSOLUTA
20 CASTILLO MAGAÑA, JAVIER
PYRENEES PASSION TEAM EXTREM 95KM ABSOLUTA
21 CELMA GAZULLA, CARLOS
OPEN NATURA EXTREM 95KM ABSOLUTA
22 CRISTIA TOLDRA, GERARD
COLLA JOVES XIQUETS DE VALLS EXTREM 95KM ABSOLUTA
23 DE LA ROSA DE LA TORRE, MANUEL DE LA ROSA DE LA TORRE
CICLES CATALUNYA EXTREM 95KM ABSOLUTA
24 DEL POZO LóPEZ, PEDRO
CICLES CATALUNYA EXTREM 95KM ABSOLUTA
25 DOMINGO VILALTA, GERARD
BICIMANIA OPEN 39KM ABSOLUTA
26 DOMíNGUEZ ALCAZAR, JONATHAN
NO OPEN 39KM ABSOLUTA
27 FABREGAT FABREGATCARBó, DAVID FABREGATCARBó
GARNATXA BIKE OPEN 39KM ABSOLUTA
28 FERRE ALTADILL, SERGI
QUINPEDAL TEAM OPEN 39KM ABSOLUTA
29 FIGUERAS AUSIÓ, XAVIER
MADTEAM EXTREM 95KM ABSOLUTA
30 GALOFRE GRAS, JORDI
COLLA JOVES EXTREM 95KM ABSOLUTA
31 GARCIA GARCIA, MANEL
CLUB DE MUNTANYA 100 CIMS OPEN 39KM ABSOLUTA
32 GIRO AMARGANT, JORDI
LA RIERA EXTREM 95KM ABSOLUTA
33 GONZáLEZ-RODILES CáRDENAS, CESAR
QWELLNESS EXTREM 95KM ABSOLUTA
34 GRAU SOGAS, DAVID
BICIS DAVID GRAU EXTREM 95KM ABSOLUTA
35 GUIñON ANDREU, DAVID
RUNNBIKES TEAM EXTREM 95KM ABSOLUTA
36 GüELL SANMARTIN, ANTON
RUNNBIKES TEAM EXTREM 95KM ABSOLUTA
37 HERNANDEZ OJEDA, FRANCESC
SMITHS ’N’ TEAM EXTREM 95KM ABSOLUTA
38 IGLESIAS CORTINAS, JOAN
BIKES RIPOL EXTREM 95KM ABSOLUTA
39 IñIGUEZ HERMOSILLA, FERMIN
PENYA CICLISTA MONTSIà EXTREM 95KM ABSOLUTA
40 LLACH JAUSET, XAVIER
COLLA JOVES XIQUETS DE VALLS EXTREM 95KM ABSOLUTA
41 LLORENS CAMPINS, MARC
FOOTLEEEED ADVENTURE 79KM ABSOLUTA
42 LUCAS TORRES, ÀNGEL
BTT LA RÀPITA ADVENTURE 79KM ABSOLUTA
43 LóPEZ SáNCHEZ, ADRIáN
C.B.RIUDECOLS EXTREM 95KM ABSOLUTA
44 MARIMON ALSAMORA, LAIA
BIKE BCN ADVENTURE 79KM ABSOLUTA
45 MARQUEZ RIUS, JOSEP
OPEN NATURA EXTREM 95KM ABSOLUTA
46 MARTINEZ ROCAMORA, DIDAC
- EXTREM 95KM ABSOLUTA
47 MARTORELL PENA, MARC
IND. EXTREM 95KM ABSOLUTA
48 MESEGUER MAñá, JAVIER
DOLOMITI BIKE STORE START 28KM ABSOLUTA
49 MIRANDA ARNAU, XAVIER
CLUB CICLISTA VOLTREGà EXTREM 95KM ABSOLUTA
50 MONTALBO REDONDO, PEDRO JOSé
- OPEN 39KM ABSOLUTA
51 MULET MORENO, MIQUEL
GARNATXABIKERS OPEN 39KM ABSOLUTA
52 MULLER MULLER, CLAUDE
OPEN NATURA EXTREM 95KM ABSOLUTA
53 NEGRO ROYO, DIEGO
CICLISTA ARIñO EXTREM 95KM ABSOLUTA
54 NOGALES TOLEDANO, JONATHAN
L’ESPARDENYA VILALLONGA DEL CAMP EXTREM 95KM ABSOLUTA
55 OLIVERA MARTINEZ, LOLO
CULEBRONES BIKE. EXTREM 95KM ABSOLUTA
56 OLIVáN ESTEBAN, JOSé VICENTE
CLUB CICLISTA BINéFAR EXTREM 95KM ABSOLUTA
57 OMEDES PUJOL, ALBERT
UNIó CICLISTA CAMPDEVàNOL EXTREM 95KM ABSOLUTA
58 PALACIN AVELLANAS, FERNANDO
CLUB CICLISTA BINEFAR 2010 EXTREM 95KM ABSOLUTA
59 PEREZ TAIMIL, JOSE
CLUB CICLISTA BAIX CAMP OPEN 39KM ABSOLUTA
60 PLADEMUNT CATà, JOSEP Mª
CLUB CICLISTA CANET DE MAR EXTREM 95KM ABSOLUTA
61 PLAZA TEIXIDÓ, AUGUST
C.C. SERÒS EXTREM 95KM ABSOLUTA
62 PONS SOLE, ALEJANDRO
C.E.C.COLLBLANC EXTREM 95KM ABSOLUTA
63 PONT RODRIGUEZ, JORDI
QUINPEDAL TEAM OPEN 39KM ABSOLUTA
64 PUJADAS MAJó, FRANCESC
CLUB CICLISTA CANET EXTREM 95KM ABSOLUTA
65 PUJOL ESTRUEL, JOAN
VBSPORTS EXTREM 95KM ABSOLUTA
66 PÉREZ LÓPEZ, FERNANDO
RUNNBIKES TEAM EXTREM 95KM ABSOLUTA
67 RAMOS ARAGONES, MARC
UNIO CICLISTA VILANOVA EXTREM 95KM ABSOLUTA
68 RICO ESCRIBANO, PERE
COLLA JOVES XIQUETS DE VALLS EXTREM 95KM ABSOLUTA
69 RIERA FLORES, JORDI
PENYA CICLISTA RIBERA D’EBRE EXTREM 95KM ABSOLUTA
70 RIUS RIOS, ANTONI
BICIS DAVID GRAU EXTREM 95KM ABSOLUTA
71 RODA BENET, JORDI
CEP ADVENTURE 79KM ABSOLUTA
72 RODA CASTELLS, FRANCESC
NO EXTREM 95KM ABSOLUTA
73 ROS QUERALT, JORDI
BTTAVA EXTREM 95KM ABSOLUTA
74 RUAIX CARRERA, MARC
MUNTBIKES EXTREM 95KM ABSOLUTA
75 RUBIALES VAZQUEZ, DAVID
CC CANET EXTREM 95KM ABSOLUTA
76 RUIZ FERNANDEZ, GONZALO
STARBIKE ADVENTURE 79KM ABSOLUTA
77 SALDAñA ROCAMORA, CRISTIAN
PENYA CICLISTA RIBERA D’EBRE EXTREM 95KM ABSOLUTA
78 SARRET SARRET TORRES, JAUME
SENSE OPEN 39KM ABSOLUTA
79 SARRET SARRET TORRES, JAUME
SENSE OPEN 39KM ABSOLUTA
80 SEGURA FLIX, EDUARD
PRORUNNERS EXTREM 95KM ABSOLUTA
81 SERNANDEZ MARTINEZ, FELIX
THE BRIEFING CLUB EXTREM 95KM ABSOLUTA
82 SIMO GARCIA, ROGER
CLUB CICLISTA PRIORAT EXTREM 95KM ABSOLUTA
83 SIVILL FARIGOLA, MARCEL
BTTBRESSOL EXTREM 95KM ABSOLUTA
84 SIVILL FARIGOLA, XAVIER
BTTLAMUNIA EXTREM 95KM ABSOLUTA
85 TOLO PALLARES, JOAQUIM
-- EXTREM 95KM ABSOLUTA
86 TORNÉ OLIVÉ, JORDI
AEU EXTREM 95KM ABSOLUTA
87 TORRADES HUARTE, EDER
TOMàS BELLèS EXTREM 95KM ABSOLUTA
88 VENTOS SANCHEZ, ENOC
ESPORTIU ROCAFORT OPEN 39KM ABSOLUTA
89 VILA BATALLA, MARIA
SCOTT BIKE EXTREM 95KM ABSOLUTA
90 VILA JULIA, FERNANDO
VALLE DEL CAUCA BTT ADVENTURE 79KM ABSOLUTA

  http://www.mongoliastagerace.com/

web realizada por mussara.com